РОЗКЛАД ОГЛЯДОВИХ ЛЕКЦІЙ, КОНСУЛЬТАЦІЙ ТА КОМПЛЕКСНОГО ДЕРЖАВНОГО ЕКЗАМЕНУ З ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ

State Exam Schedule image

Профорієнтаційна робота в Загальноосвітній школі № 159

Доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки ХНУМГ імені О. М. Бекетова Москвіна Анастасія Олегівна провела профорієнтаційну роботу в Загальноосвітній школі № 159 м. Харкова. Представник кафедри зустрілася з керівництвом школи, підписала контракт про співробітництво між Університетом та школою у директора, поспілкувалася з класним керівником 11 класу. Поспілкувалася з учнями, представила їм нову освітню програму «Міжнародна економіка» на факультеті Економіки і підприємництва Університету від випускаючої кафедри економічної теорії та міжнародної економіки. Розповіла школярам про всі переваги навчання в Університеті та здобуття диплома бакалавра за освітньою програмою «Міжнародна економіка». Розмістила інформацію про нову освітню програму на інформаційному стенді старшокласників.

Moskvina 2018 1Moskvina 2018 2Moskvina 2018 3Moskvina 2018 4

ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ ДЛЯ УЧНІВ ІНДУСТРІАЛЬНОГО РАЙОНУ м. ХАРКОВА

Відповідно до угоди про співпрацю між Центром доуніверситетської освіти і кар’єри Університету та Харківським обласним центром зайнятості 16 березня 2018 року доцент Островський І.А. взяв участь у «Ярмарку професій» для учнів 9–11 класів закладів загальної середньої освіти Індустріального району м. Харкова.

Учні отримали розгорнуту інформацію про Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова, його факультети та спеціальності. Особливу увагу було приділено особливостям набору на спеціальність «Економіка» за новою освітньою програмою "Міжнародна економіка".

Ostrovskyi 20180316 100525Ostrovskyi 20180316 100912

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТА ЖУКОВА БОГДАНА І ПРАЦИБУДИ МИКИТИ В МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «РЕГІОН – 2018: СУСПІЛЬНО-ГЕОГРАФІЧНІ АСПЕКТИ»

3-4 квітня 2018 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбулася Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців «Регіон – 2018: суспільно-географічні аспекти».

Організатори конференції — Міністерство освіти і науки України, ХНУ імені В. Н. Каразіна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка‚ Харківська обласна станція юних туристів, Могилівський державний університет імені А. О. Кулєшова (Білорусь), Талліннський університет (Естонія), Сілезький університет в Катовіце (Польща), Університет Жирони (Іспанія), Університет Орадя (Румунія).

Учасниками конференції стали студенти 1 курсу факультету менеджмента, групи ПУіА 2017-1 Жуков Богдан і Працибуда Микита, які виступили на пленарному засіданні з доповідями «Smart-city Харків: передумови, чинники та складові» і «Розвиток smart-громад в Україні: перспективи та суперечності», відповіли на численні запитання, отримали сертифікати учасників і збірники виданих тез.

Науковий керівник Жукова Б. і Працибуди М. — к.е.н. доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Островський І. А.

Zhukov Pratsybuda DSCN0685Zhukov Pratsybuda DSCN0684Zhukov Pratsybuda DSCN0682Zhukov Pratsybuda DSCN0655Zhukov Pratsybuda DSCN0670

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ

28-30 березня 2018 року в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова відбувся фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія».

Олімпіада проводилася у два тури, перший з яких передбачав виконання тестового та письмового завдання розрахункового характеру, другий – вирішення комплексного творчого ситуаційного завдання.

У цьому році в Олімпіаді прийняли участь 61 студент із 36 вищих навчальних закладів України. Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова представляли студентки 3 курсу факультету Економіки і підприємництва – Драчова Світлана і Семерульник Аліна.

За підсумками ІІ етапу почесною грамотою за уміння застосовувати мікро- і макроекономічний аналіз економічних реалій нагороджена Драчова Світлана, Семерульник Аліна отримала сертифікат учасника олімпіади.

Викладацький колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки вітає учасниць олімпіади та бажає їм досягнення нових життєвих і наукових висот!

Висловлюємо також подяку старшому викладачу Вороніній Олені Олегівні за велику підтримку студенток під час проведення олімпіади.

DrachovaSemyrulnykOlimp 2018Drachova charter

Сейчас 664 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте