Вітаємо Григорія Васильовича Стадника та Валентину Петрівну Решетило Решетило з нагородженням грамотами Верховної Ради України

Писаренко 29 листопада 2017 року відбулася зустріч колективу Університету з Народним депутатом України Писаренком В.В.

Валерій Володимирович привітав колектив та передав вітальні адреси з 95-річчям від дня заснування ХНУМГ імені О.М. Бекетова від голови Верховної Ради України А.В. Парубія та Прем’єр–міністра України В.Б. Гройсмана.

Reshetylo charter 2017

З нагоди 95-річниці від дня заснування ХНУМГ імені О.М. Бекетова та за значні досягнення в сфері освіти, успіхи у професійній діяльності, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів Почесною грамотою Верховної Ради України нагороджено Першого проектора, кандидата економічних наук, професора Г.В. Стадника.

Грамотою Верховної Ради України відзначено завідувача кафедри економічної теорії, доктора економічних наук, професора Решетило Валентину Петрівну. Валерій Володимирович Писаренко побажав добра, щастя, миру та подальших успіхів у навчанні і вихованні молодого покоління - майбутніх будівників нашої держави!

Викладачі кафедри економічної теорії відвідали Харківську спеціалізовану школу №155

Згідно плану проведення заходів «Школи молодого економіста-дослідника», 24 листопада 2017 року доценти кафедри економічної теорії Островський Ігор Анатолійович і Федотова Юлія Володимирівна зустрілися з учнями 10 класу Харківської спеціалізованої школи №155. Викладачі ознайомили учнів із факультетами і спеціальностями Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова й окреслили особливості вступної кампанії 2018 року. Була проведена економічна вікторина, під час якої учні мали змогу відчути місце економічних явищ у їхньому повсякденному житті, відгадати економічні загадки та скласти вірші із використанням економічної термінології. Підсумком проведеної роботи стало запрошення педагогів і учнів на Дні відкритих дверей Університету, налагодження професійних контактів щодо проведення подальших профорієнтаційних заходів, спрямованих на підвищення якості навчання майбутніх абітурієнтів. Колектив кафедри економічної теорії висловлює велику подяку директору школи Возному Ігорю Васильовичу, заступнику директора з навчально-виховної роботи Базарган Наталії Леонідівні, класному керівнику Лимаренко Олені Миколаївні і вчителю географії та економіки Гарбуз Ірині Миколаївні за гостинний прийом і надану можливість спілкування з учнями.

1 23

Fedotova posvidchennyaВідповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №301 від 6.04.2017 року «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» та листа Міністерства освіти і науки України №1/9-542 від 07.10.2016 року «Щодо застосування державної мови», доцент кафедри економічної теорії Федотова Юлія Володимирівна успішно пройшла незалежне оцінювання рівня вільного володіння державною мовою у Харківському національному медичному університеті.

Колектив кафедри вітає Юлію Володимирівну та бажає їй успіхів у навчанні майбутніх фахівців необхідним навичкам володіння термінологією обраної професії.

Участь викладачів ХНУМГ імені О.М. Бекетова в онлайн-тренінгах Харківської академії неперервної освіти

В рамках реалізації плану профорієнтаційної роботи 23 та 24 жовтня 2017 року доцент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Бібік Наталя Валеріївна та доцент кафедри економічної теорії Федотова Юлія Володимирівна провели онлайн-тренінги з підготовки до ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки для учнів 9, 10 та 11 класів. Тематика тренінгів була присвячена розв’язанню олімпіадних задач. Викладачі освітили основні моменти, на які слід звернути увагу при вирішенні практичних задач, і визначили структуру побудови відповідей на творче завдання. Проведення таких тренінгів спонукає учнів до колективного обговорення поставлених питань і мобілізує їх до самостійного навчання шляхом ефективного використання інформаційних потоків.

Fedotova 2017

Зустріч викладачів кафедри Економічної теорії з керівництвом і студентами Харківського патентно-комп’ютерного коледжу

19 квітня 2017 року викладачі кафедри економічної теорії доцент Федотова Ю.В. і асистент Вороніна О.О. в рамках плану проведення профорієнтаційної роботи відвідали Харківський патентно-компʼютерний коледж і зустрілися з керівництвом Відділення електронно-обчислювальних машин. Викладачі поспілкувалися зі студентами випускового четвертого курсу спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» та зав. відділенням Пархоменко С.О. Студенти отримали розгорнуту інформацію про Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, його факультети та спеціальності.

Колектив кафедри Економічної теорії оголошує подяку Світлані Олексіївні Пархоменко та Інні Володимирівні Воржеіновій за теплий прийом і дружню атмосферу.

Fedotova VoroninaVoronina Fedotova

Сейчас 14 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте