27 квітня 2016 року відбулось секційне засідання з економічної теорії в межах проведення ІХ Всеукраїнської науково-технічної конференції «Сталий розвиток міст» (81-ї студентської науково-технічної конференції).

На секції конференції зі вступним словом виступила завідувач кафедри економічної теорії, д.е.н., проф. Решетило В.П., яка наголосила на необхідності залучення студентів до наукової роботи – важливої складової формування їх як висококваліфікованих фахівців.

Обговорювались актуальні економічні проблеми розвитку сучасного міста. Було подано 40 доповідей студентів різних курсів усіх факультетів Університету, автори найкращих з них презентували свої наукові дослідження. Виступи доповідачів вразили своєю актуальністю, оригінальністю, науковою новизною та високим рівнем викладу матеріалу.

За змістовну наукову доповідь студенти нагороджені грамотами за підписом завідуючої кафедри економічної теорії і деканів профільних факультетів.

2016 1 2016 22016 3

ауд. 403цк, вул. Маршала Бажанова, 17, м. Харків, Україна, 61002