Вітаємо Григорія Васильовича Стадника та Валентину Петрівну Решетило Решетило з нагородженням грамотами Верховної Ради України

Писаренко 29 листопада 2017 року відбулася зустріч колективу Університету з Народним депутатом України Писаренком В. В.

Валерій Володимирович привітав колектив та передав вітальні адреси з 95-річчям від дня заснування ХНУМГ імені О. М. Бекетова від голови Верховної Ради України А. В. Парубія та Прем’єр–міністра України В. Б. Гройсмана.

Reshetylo 2017

З нагоди 95-річниці від дня заснування ХНУМГ імені О.М. Бекетова та за значні досягнення в сфері освіти, успіхи у професійній діяльності, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів Почесною грамотою Верховної Ради України нагороджено Першого проектора, кандидата економічних наук, професора Г. В. Стадника.

Грамотою Верховної Ради України відзначено завідувача кафедри економічної теорії, доктора економічних наук, професора Решетило Валентину Петрівну. Валерій Володимирович Писаренко побажав добра, щастя, миру та подальших успіхів у навчанні і вихованні молодого покоління - майбутніх будівників нашої держави!