CRH Україна

CRH 20181003 1

3 жовтня 2018 року студенти груп МіЕк 2018-1 та МіЕк 2018-2 зустрілись із представниками CRH Україна.

Група CRH є одним із двох найбільших виробників будматеріалів у світі.crh map

Вона була утворена в 1970 році в Ірландії шляхом злиття двох провідних акціонерних компаній Cement Limited та Roadstone Limited і сьогодні провадить свою діяльність у 31 країні світу у Північній Америці, Європі й Азії. На її 3900 підприємствах у всьому світі працює 89 тисяч осіб. За оцінками багатьох провідних міжнародних рейтингових агентств компанія CRH багаторазово отримувала визнання своєї діяльності у сфері сталого розвитку.

Компанія СRH приділяє велику увагу розвитку та підтримці студентів та молодих спеціалістів. З цією метою у 2015 році в СіАрЕйч Україна було запроваджено програму стажування для випускників та студентів ВНЗ. За 3 роки існування програми у ній взяло участь 24 стажери за спеціальностями: інженери-технологи, інженери-механіки, інженери-електрики, гірничі інженери, маркшейдери, економісти, логісти. Їх було відібрано серед найкращих випускників 13 різних ВНЗ України з Києва, Львова, Кам’янця-Подільського, Житомира, Харкова, Дніпра, Тернополя. У 2017 році програма набула міжнародного статусу, тому кращі стажери отримали можливість продовжити знайомство з прогресивними світовими практиками за кордоном.

crh factoryКоманда СіАрЕйч Україна на чолі з менеджером з навчання та розвитку Іриною Дунаєвською розповіли студентам про умови стажування.

Так, стажування є оплачуваним, триває один рік і проводиться на базі одного з найсучасніших у Європі заводів з виробництва цементу - ПАТ «Подільський цемент» (м. Кам'янець-Подільський).

За період стажування учасники програми знайомляться з усіма бізнес-процесами, співпрацюючи з європейською командою спеціалістів в рамках реального виробничого процесу. Для участі у Програмі стажування для студентів та випускників у СRH Україна 2018-2019 запрошуються фінансисти та економісти, інженери-технологи, інженери-механіки, інженери-електрики, інженери-електроніки, інженери з цивільного будівництва, спеціалісти з матеріально-технічного постачання, спеціалісти з логістики та маркшейдери. Серед вимог до кандидатів - профільна вища освіта, знання англійської мови, мобільність в межах України і не тільки, наполегливість та захопленість своєю професією.

CRH 20181003 2

CRH 20181003 3

Цікаві зустрічі

23 вересня 2018 року викладачі кафедри економічної теорії та міжнародної економіки разом зі своїми студентами відвідали виставку "Освіта за кордоном", де були представлені рейтингові вищі Німеччини, Швейцарії, Нідерландів, Іспанії, Великої Британії, Чехії, США і Канади, та почерпнули для себе багато цікавої інформації щодо організації навчального процесу за кордоном.

20180923 120180923 220180923 3

20180923 4

Вийшов з друку збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції, присвяченої 100-річчю НАН України, "Економіко-правові засади формування та розвитку регіональної інфраструктури в умовах децентралізації економіки України".

Conf 2018 TitleConf 2018 GaragataConf 2018 Martemianova

Учасники конференції можуть забрать свої примірники на кафедрі економічної теорії та міжнародної економіки, тел. +38(057)707-31-02.

Електронна версія збірника доступна в Цифровому репозиторії ХНУМГ імені О. М. Бекетова.

Зустріч з першокурсниками

International economy 1

12 вересня 2018 року у невимушеній та доброзичливій обстановці відбулась організаційна зустріч колективу кафедри економічної теорії та міжнародної економіки зі студентами груп МіЕк 2018-1 та МіЕк 2018-2.

Студенти отримали інформацію про хід навчального процесу в Університеті, основні напрями роботи кафедри, позанавчальні гуртки, перспективи працевлаштування, а також познайомилися з усіма викладачами, в тому числі і зі своїми кураторами, адже протягом усього навчання в Університеті студенти вирішуватимуть з ними не лише питання, що стосуються навчання, а й окремі побутові проблеми. Першокурсники вислухали поради від своїх нових наставників і навіть поділилися враженнями про перші дні навчання.

Викладачі та студенти щиро побажали одне одному успіхів та натхнення і поділилися своїм баченням очікуваних майбутніх результатів навчання. Зустріч пройшла весело, позитивно та дружньо! Вітаємо першокурсників у нашій великій родині!

International economy 4 International economy 3 International economy 5

International economy 2

Вітаємо з Днем Знань!

1 вересня 2018 року в Харківському національному університеті імені О. М. Бекетова відбулись урочисті події, присвячені Дню Знань.

Учасників свята привітали ректор Університету Володимир Миколайович Бабаєв, Голова Харківської обласної ради Сергій Іванович Чернов, Перший заступник міського голови Ігор Олександрович Терехов.

Першокурсники познайомились з керівництовм факультетів, професорсько-викладацьким складом кафедр, кураторами академічних груп, а також взяли участь у квест-подорожі по Університету, вікторинах та розіграші подарунків.

У парковій зоні біля центрального входу Університету відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Харківської обласної філармонії.

Активну участь у святкування взяли студенти груп МіЕк 2018-1 та МіЕк 2018-2. Колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки бажає студентам успіхів у навчанні, втілення творчих задумів та захопливих наукових пошуків!

MiEk 2018 20180901