Доцент Можайкіна Н.В. взяла участь у «Ярмарку вишів-2018»

7-8 лютого 2018 року в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся "Ярмарок вишів-2018". Програма дводенного заходу передбачала презентацію 10-11-класникам 25-ти провідних вишів міста Харкова, надання інформації про особливості вступу до вищих навчальних закладів. Також майбутні абітурієнти змогли пройти електронне експрес-тестування на вибір майбутньої професії.

Кафедра економічної теорії та міжнародної економіки взяла активну участь у заходах з презентації спеціальності «Економіка» і освітньої програми «Міжнародна економіка». Доцент кафедри, к.е.н. Можайкіна Н. В. ознайомила учнів з особливостями вступної кампанії 2018 року і акцентувала увагу на перспективах навчання за освітньою програмою «Міжнародна економіка».

Mozhaykina 20180207

Вітаємо Григорія Васильовича Стадника з високою державною нагородою!

Згідно з Указом Президента України №398/2017 від 1 грудня 2017 р. з нагоди 26-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 р. і за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю першого проректора Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, професора кафедри економічної теорії Григорія Васильовича Стадника нагороджено орденом «За заслуги» II ступеня. 25.01.2018 р. голова Харківської обласної державної адміністрації Ю. О. Світлична за дорученням Президента України П. О. Порошенка вручила державну нагороду Г. В. Стаднику.

Колектив кафедри щиро вітає Григорія Васильовича з високою нагородою і бажає йому здоров’я, творчого натхнення і нових успіхів на ниві вищої освіти і на благо нашого Університету.

Svitlychna

Вітаємо Григорія Васильовича Стадника та Валентину Петрівну Решетило Решетило з нагородженням грамотами Верховної Ради України

Писаренко 29 листопада 2017 року відбулася зустріч колективу Університету з Народним депутатом України Писаренком В.В.

Валерій Володимирович привітав колектив та передав вітальні адреси з 95-річчям від дня заснування ХНУМГ імені О.М. Бекетова від голови Верховної Ради України А.В. Парубія та Прем’єр–міністра України В.Б. Гройсмана.

Reshetylo charter 2017

З нагоди 95-річниці від дня заснування ХНУМГ імені О.М. Бекетова та за значні досягнення в сфері освіти, успіхи у професійній діяльності, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів Почесною грамотою Верховної Ради України нагороджено Першого проектора, кандидата економічних наук, професора Г.В. Стадника.

Грамотою Верховної Ради України відзначено завідувача кафедри економічної теорії, доктора економічних наук, професора Решетило Валентину Петрівну. Валерій Володимирович Писаренко побажав добра, щастя, миру та подальших успіхів у навчанні і вихованні молодого покоління - майбутніх будівників нашої держави!

Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції

Шановні колеги!

Кафедра правового забезпечення господарської діяльності та кафедра економічної теорії запрошують Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Економіко-правові засади формування та розвитку регіональної інфраструктури в умовах децентралізації економіки України», яка проводиться з 01.02.2018 р. по 28.02.2018 р.

Подробиці в інформаційному листі.

Скачати інформаційний лист

Викладачі кафедри економічної теорії відвідали Харківську спеціалізовану школу №155

Згідно плану проведення заходів «Школи молодого економіста-дослідника», 24 листопада 2017 року доценти кафедри економічної теорії Островський Ігор Анатолійович і Федотова Юлія Володимирівна зустрілися з учнями 10 класу Харківської спеціалізованої школи №155. Викладачі ознайомили учнів із факультетами і спеціальностями Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова й окреслили особливості вступної кампанії 2018 року. Була проведена економічна вікторина, під час якої учні мали змогу відчути місце економічних явищ у їхньому повсякденному житті, відгадати економічні загадки та скласти вірші із використанням економічної термінології. Підсумком проведеної роботи стало запрошення педагогів і учнів на Дні відкритих дверей Університету, налагодження професійних контактів щодо проведення подальших профорієнтаційних заходів, спрямованих на підвищення якості навчання майбутніх абітурієнтів. Колектив кафедри економічної теорії висловлює велику подяку директору школи Возному Ігорю Васильовичу, заступнику директора з навчально-виховної роботи Базарган Наталії Леонідівні, класному керівнику Лимаренко Олені Миколаївні і вчителю географії та економіки Гарбуз Ірині Миколаївні за гостинний прийом і надану можливість спілкування з учнями.