Запрошуємо на заняття школи-розвитку на тему «Провідні економіки світу»

2023 01 28 21 46 28Сучасна світова економіка є динамічним механізмом, що складається з різних категорій країн, які також зазнають перманентних змін. Тип країни - об'єктивно сформований стійкий комплекс властивих їй умов та особливостей розвитку, що характеризує її роль та місце у світовій спільноті на даному етапі всесвітньої історії. З особливостями їх розвитку познайомимося на занятті, яке відбудеться 2 лютого о 16.00 год.

Read more ...

18 січня - заняття у школі розвитку

2023 01 12 19 07 31В школі розвитку «Автостопом по міжнародній економіці» продовжуються заняття. Продовжуємо розглядати тему з розвитку підприємництва. Підприємництво є найважливішим атрибутом ринкової економіки. А об'єктивний процес його розвитку, зумовлений міжнародним поділом праці, породжує транснаціональні форми підприємницької діяльності, які знаходяться у центрі історичного процесу глобалізації світової економіки. Запрошуємо на заняття, яке відбудеться 18 січня о 16.00 год.

Read more ...

Вітаємо з успішним захистом кваліфікаційних робіт

2022 12 31 09 45 1327 грудня 2022 року відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів освітньої програми «Міжнародна економіка». Здобувачі презентували результати своїх наукових досліджень за актуальними темами удосконалення зовнішньоекономічної діяльності вітчизняних підприємств. Кожна доповідь супроводжувалась жвавою дискусією, оскільки висновки у кваліфікаційних роботах ґрунтувались на аналізі міжнародної економічної діяльності підприємств, які є найбільшими експортерами Харківської області.

Read more ...

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції

Шановні колеги!

2023 01 11 1Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Національні економіки в умовах новітніх глобальних викликів», яка буде проведена з 01.02.2023 р. по 28.02.2023 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова (згідно з планом проведення наукових конференцій у системі МОН України на 2023 р.).

Мета конференції – обговорення найважливіших глобальних викликів сучасності, пошук шляхів вчасного на них реагування та ефективних напрямів розвитку національних економік за таких умов.

Read more ...

Запрошуємо на заняття школи розвитку!

2012 12 13ЗАПРОШУЄМО НА ЗАНЯТТЯ ШКОЛИ-РОЗВИТКУ НА ТЕМУ «ПІДПРИЄМНИЦТВО І ПІДПРИЄМЦІ, РОЗВИТОК ТНК»

Історія підприємництва та його сутність – тема дуже актуальна і викликає живий науковий та суспільний інтерес. Так що таке підприємництво? Як воно з'явилося? Що таке міжнародний бізнес та транснаціональні корпорації? Як вони завойовували світ? З усіма цими питаннями ви можете познайомитися на лекції, яка відбудеться 16 грудня о 16.00 год.

Read more ...

Контакти

ауд. 403цк, вул. Маршала Бажанова, 17, м. Харків, Україна, 61002

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ми у соцмережах

facebookinstagramyoutube

We have 69 guests and no members online

 

rules 2022

nuue

contacts

BeketovOpenSpace

vtour

bank details

museum

library

student trade union

sports club

student club

student senate