Онлайн-зустріч студентів, які навчаються за освітньою програмою «Міжнародна економіка», із стейкхолдером – директором компанії «System Medical»

20200613

З метою адаптації освітніх програм до сучасних вимог роботодавців колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки провів онлайн-зустріч за допомогою платформи Zoom із стейкхолдером – директором компанії «System Medical» Кисільовим Артемом Юрійовичем.

20200613 2Компанія «System Medical» займається поставками хірургічного та стоматологічного обладнання, для функціональної діагностики й УЗД, активно здійснює зовнішньоекономічну діяльність із партнерами з різних країн світу: Індії, Ісландії, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Вірменії, Чехії, Словаччини, Нігерії та інших.

Кисільов Артем Юрійович розповів студентам про тонкощі професії економіста за напрямом «Міжнародна економіка», згадав про цікаві аспекти, що стосуються національних особливостей проведення переговорів із азіатськими партнерами. Директор компанії наголосив, що сьогодні існує потреба у цілеспрямованих, працелюбних та кваліфікованих фахівцях даного профілю і на прохання викладачів кафедри змоделював співбесіду щодо працевлаштування із студенткою першого курсу групи МіЕк2019-1 Анною Харченко. 20200613 3Студенти із зацікавленістю спостерігали за реальною ситуацією спілкування роботодавця із претенденткою на посаду фахівця з міжнародної торгівлі, а після цього активно ставили питання стосовно можливості їх стажування.

Колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки і студенти груп МіЕк2018-1,2 та МіЕк2019-1 висловлюють Кисільову Артему Юрійовичу щиру подяку за співпрацю, проведену цікаву та інформативну зустріч і висловлені побажання щодо вдосконалення якості підготовки здобувачів за освітньою програмою «Міжнародна економіка».

20200613 120200613 4

Запрошуємо на зустріч із стейкхолдером

20200612

«МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА» – ЦЕ ЦІКАВО Й АКТУАЛЬНО!

Входження України в світове господарство сьогодні розглядається як важливий чинник підйому економіки. Саме тому для нашої країні актуальною є підготовка фахівців, знайомих з особливостями міжнародної торгівлі, фінансових операцій, науково-технічної діяльності, інвестування, посередництва на зовнішньому ринку, тих, які мають навички у порядку укладення міжнародних контрактів, володіють теорією і практикою міжнародних економічних зв`язків та міжнародного співробітництва.

Освітня програма «Міжнародна економіка» у ХНУМГ імені О.М. Бекетова забезпечує підготовку фахівців високого професійного рівня для підрозділів із зовнішньоекономічній діяльності у сфері приватного бізнесу, державних установ, місцевого самоврядування.

Колектив нашої кафедри докладає всіх зусиль для того, щоб майбутні спеціалісти отримали всі необхідні навички для професійної діяльності. І навіть в умовах карантину продовжує інформувати Вас про особливості нашої освітньої програми та тонкощі вступної кампанії-2020.

30 травня 2020 року відбувся День відкритих дверей Кафедри економічної теорії та міжнародної економіки за допомогою платформи Zoom. Подивившись відео з Дня відкритих дверей, Ви зможете дізнатися про строки прийому документів, вартість контракту та наявність бюджетних місць, перелік предметів ЗНО. Наприклад, чи можна вступити на «Міжнародну економіку» без ЗНО? Так, якщо Ви маєте диплом спеціаліста або магістра та бажаєте отримати другу вищу освіту.

Будемо раді бачити Вас серед наших студентів!

Вітаємо з призначенням!

Fedotova

2 червня 2020 року відбулось урочисте засідання кафедри економічної теорії та міжнародної економіки, на якому перший проректор Університету проф. Стадник Григорій Васильович та декан факультету Економіки і підприємництва проф. Соловйов Олександр Васильович представили новообрану завідувачку кафедри - доцента, кандидата економічних наук Федотову Юлію Володимирівну.

Колектив кафедри щиро вітає Юлію Володимирівну з призначенням і бажає багаторічної плідної праці на посаді, сприяння з боку керівництва, підтримки колег та реалізації усього запланованого!

Запрошуємо на день відкритих дверей!

Кафедра економічної теорії та міжнародної економіки запрошує всіх бажаючих на День відкритих дверей, який відбудеться 30 травня 2020 року у форматі он-лайн; початок - об 11:30.

Зустріч буде організована за допомогою платформи Zoom. Ви зможете зустрітись з викладачами кафедри та отримати всю необхідну інформацію про освітню програму "Міжнародна економіка", а також про особливості вступної кампанії-2020.

20200530 info

Сейчас 49 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте