Вітаємо з успішним захистом!

20220622Попередній тиждень був дуже насичений на події, найголовніша з яких - захист дипломних та кваліфікаційних робіт.

Із середи по п'ятницю результати своїх наукових пошуків, втілені у дипломних роботах, захищали бакалаври. Хтось відчував себе спокійно, а хтось відверто нервував. Самі роботи та їх презентації також істотно відрізнялись за якістю. Але їх об'єднувало одне - всі дипломні роботи були цікавими, виконаними на належному рівні, яскраво презентованими. Як наслідок, абсолютно всі здобувачі отримали позитивні оцінки!

У суботу захищались магістри заочної форми навчання. Маючи досвід захисту бакалаврських робіт, студенти другого освітнього рівня почувалися впевнено, а всі їх кваліфікаційні роботи без виключення були виконані на високому рівні. Це дозволило авторам робіт отримати тільки найвищі оцінки - "відмінно" та "добре".

Колектив кафедри вдячний студентам за незабутні дні, сповнені наукових дискусій, емоційних виступів та хорошого настрою! Бажаємо усім випускникам втілити отримані знання у подальшій кар'єрі, розкрити усі грані свого таланту, реалізувати плани та мрії! Дуже хотілося б зустрітись знову: з бакалаврами - в магістратурі, з магістрами - у якості потенційних роботодавців майбутніх випускників!

20220623 20220624 20220625

Етикет ділового спілкування

2022 04 29 15 41 31Навіть в умовах воєнного часу ми продовжуємо плідно навчатись.
Як має виглядати ділова людина? Що розмістити на візитній картці? Як побудувати телефонну розмову? Все це і не тільки входить у наш навчальний курс.
І тема сьогоднішнього практичного заняття з дисципліни "Міжнародний бізнес та економічна дипломатія", присвячена етикету дистанційного спілкування, є дуже актуальною.
Їх розділяли тисячі кілометрів, однак, незважаючи на це, студенти 3 курсу разом із Федотовою Юлією Володимирівною імітували проходження співбесіди на посаду своєї мрії - працівника служби протоколу. Студенти отримали практичні навички та вивчили тонкощі спілкування онлайн.
Заняття пройшло дуже жваво та непомітно.
До нових зустрічей! Буде ще цікавіше!

Зразок мотиваційного листа для вступу на економічні спеціальності

 

Мотиваційний лист на спеціальність «Міжнародна економіка»

Зразок мотиваційного листа для вступу на економічні спеціальності, такі як «міжнародна економіка» (економічний факультет, факультет міжнародних відносин)

Шановний Вікторе Васильовичу!

Я звертаюся до Вас з приводу вступу на бакалаврську спеціалізацію «назва спеціальності» у «назва університету». Мене надзвичайно цікавить можливість у майбутньому розпочати кар’єру у сфері бізнесу, тож я зацікавлений навчатися за цією програмою. Я переконаний, що вона допоможе мені як у професійному, так і в особистому аспектах.

Завершуючи останній рік навчання у «назва школи» школі, я витратив чимало часу і зусиль вивчаючи предмети, що відображають мою професійну зацікавленість. Я маю найвищі оцінки з таких предметів, як математика, економіка, правознавство, англійська мова. Мій інтерес до цих дисциплін дозволив моїм вчителям залучати мене до участі у різних змаганнях та олімпіадах, де я часто опинявся на призових місцях. Так, наприклад, я зайняв перше місце на «назва олімпіади» і друге місце на «назва олімпіади» олімпіадах. Мене також дуже цікавить можливість роботи у команді, участь у наукових та професійних заходах, що організовуються Вашим університетом, участь у громадській роботі університету, а також можливість допомагати у навчанні друзям та однокурсникам. Я впевнений, що участь у цих видах діяльності допоможе мені на шляху до особистого зростання і розвитку моїх лідерських здібностей, які є необхідними для досягнення мети.

Моєю основною ціллю є створення та розвиток власного бізнесу на міжнародному рівні. З цією метою я вивчав інформацію про різні університети та їхні бакалаврські програми, які б допомогли мені досягнути моєї мети. Коли я довідався про спеціалізацію «назва спеціальності чи спеціалізації» у Вашому університеті, у мене з’явилося бажання навчатися саме на ній. Як я з’ясував, на цій спеціалізації вивчають дисципліни пов’язані як з національним, так і міжнародним бізнесом, а також значну увагу приділяють розвитку у студентів практичних навичок, які є такими необхідними для створення власного бізнесу. Тож, ознайомившись з інформацією про цю бакалаврську програму, я усвідомив, що вона є найкращою для мене з багатьох причин.

Насамперед тому, що ця освітня програма охоплює галузі, які мене цікавлять найбільше: економіка, менеджмент та управління підприємствами, фінанси, маркетинг і комунікації. Як майбутній засновник та власник міжнародного бізнесу, я повинен бути фахівцем у цих сферах, здатним аналізувати і вирішувати проблеми, з якими мені доведеться зустрітися. Я переконаний, що практичні заняття з цих навчальних дисциплін та практика на підприємствах, проходження якої забезпечує Ваш університет допоможуть мені здобути необхідні знання та набути навичок.

Другою причиною є те, що майбутнє сучасного бізнесу полягає не лише у внутрішній підприємницькій діяльності, але й у міжнародній співпраці. Споглядаючи на своє майбутнє, я розумію, що сучасний бізнес може бути по-справжньому успішним лише тоді, коли він розвивається з врахуванням міжнародних практик та у співпраці з іноземними партнерами. Ваш університет, який уклав численні угоди з зарубіжними вишами та організаціями, надасть мені найкращі можливості для вивчення бізнесу у міжнародному контексті.

Третьою причиною є те, що, навчаючись у вашому університеті, я отримаю можливість значно покращити мої навички з володіння розмовною та професійною англійською мовою. Ця мова є однією з найважливіших у міжнародному бізнесі, а концепція вивчення англійської мови, що впроваджена у Вашому університеті, дозволить мені використовувати її для налагодження нових зв’язків та поширення бізнесу на міжнародний рівень.

Я розумію, що навчання у Вашому університеті є непростим, вимагає відповідальності та значних зусиль, однак я вважаю, що зможу протистояти будь-яким проблемам, з якими зіткнуся та отримаю максимум знань та досвіду завдяки цій навчальній програмі. Я зможу не лише добре навчатися, але й сподіваюся стати гідним членом студентського товариства.

Дякую за Вашу увагу та присвячений мені час.

З повагою, __________________

Цей приклад наведений для ознайомлення із загальними принципами написання мотиваційного листа. Не копіюйте текст цього листа і не використовуйте його при вступі до закладу вищої освіти. Пам’ятайте, що успішний мотиваційний лист це завжди ваша особиста історія, що розповідає саме про вас та відображає вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність закладу вищої освіти. Також вам необхідо буде з’ясувати у навчальному закладі формальні вимоги до оформлення листа, вимоги щодо обсягу тексту листа, інформації, яку повинен містити лист і, можливо, стосовно його структури.

Оприлюднено демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту

20220426Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту.

Демонстраційний тест можна завантажити у форматі .pdf за посиланням. Документ зручний для тих, у кого наразі повільний інтернет або немає можливості працювати упродовж 90 хвилин за комп’ютером.

Окрім завдань, тут є правильні відповіді, що дає можливість одразу перевірити себе. Слід пам’ятати, що під час виконання завдань з математики можна користуватися довідковими матеріалами.

Також найближчим часом з’явиться можливість попрактикуватися в онлайн-версії випробування на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Цей варіант допоможе відчути атмосферу тестування, потренуватися виконувати завдання в онлайн-режимі, навчитися розподіляти час на виконання 60 завдань з трьох навчальних предметів. Після завершення роботи над тестом також буде можливість отримати результати тестування.

Нагадаємо, для вступу до закладів вищої освіти у 2022 році необхідно скласти національний мультипредметний тест (НМТ), який складатиметься з трьох блоків завдань з мовних тем з української мови, всіх тем з алгебри та геометрії, а також завдань з історії України, які були складниками ДПА.

Джерело: сайт Міністерства освіти і науки України

Контакти

ауд. 403цк, вул. Маршала Бажанова, 17, м. Харків, Україна, 61002

Тел. +38 (057) 707-31-02

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми у соцмережах

На сайті 335 гостей та користувачі відсутні

 

rules

nuue

contacts

BeketovOpenSpace

vtour

bank details

museum

library

student trade union

sports club

student club

student senate