Комплексний тренінг на підприємстві

20210531Сьогодні розпочався комплексний тренінг на підприємствах для студентів третього курсу освітньої програми "Міжнародна економіка". Протягом чотирьох тижнів студенти вивчатимуть структуру, завдання та фінансово-господарську діяльність підприємств або органів влади, на яких проходитимуть тренінг.
.
На фото: Альона Чумак, Олександра Регунова, Анна Салтикова, Влад Саркісов та Анастасія Мамічева в перший день тренінгу в Департаменті економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

Онлайн-зустріч магістрів із імпорт-менеджером групи співпрацюючих компаній - Правник Юлією Олегівною

20210527 1Підготовка висококваліфікованих економістів-міжнародників передбачає не тільки фундаментальну теоретичну підготовку, а й ознайомлення із практикою використання набутих навичок. З метою адаптації освітньої програми до сучасних вимог роботодавців за запрошенням Анастасії Олегівни Москвіної імпорт-менеджер співпрацюючих компаній «Укртекс», «L-pack», «Ecotton», «Проформа-Харків» – Правник Юлія Олегівна 27 травня 2021 року провела онлайн-зустріч з магістрами програми на тему «Особливості міжнародного співробітництва».
Компанії «Укртекс», «L-pack», «Ecotton», «Проформа-Харків» працюють більш ніж 15 років в текстильному, швейному, «B2B» бізнесі, активно здійснюють зовнішньоекономічну діяльність із партнерами з різних країн світу: з країн Європи (Нідерландів, Польщі, Словаччини, Чехії, Іспанії тощо) та Прибалтики, а також Туреччини, Китаю, Росії, Пакистану, Казахстану та інших, а також співпрацюють зі світовими брендами такими як AMAZON, Chicco, Ecco, Hugo Boss і Karl Logerfeld (Німеччина), Pierre Cardin (Франція), ISAIA (Італія) та багатьма іншими.
Правник Юлія Олегівна розповіла студентам про тонкощі професії економіста за напрямом «Міжнародна економіка» з позиції імпорт-менеджера, згадала труднощі міжнародного співробітництва та про цікаві аспекти, що стосуються національних особливостей проведення переговорів, зокрема з азійськими партнерами. Вона наголосила, що сьогодні існує потреба у цілеспрямованих, працелюбних та кваліфікованих фахівцях даного напрямку.
Студенти глибоко зацікавились розповіддю про практичні напрями та специфіку зовнішньоекономічної діяльності, а після активно ставили питання, у тому числі стосовно свого майбутнього працевлаштування, на що запрошений фахівець дала вичерпні рекомендації.
Серед важливих порад фахівця щодо освітньої підготовки фахівців профілю «Міжнародна економіка» можна виокремити потребу розвитку комунікаційних компетенцій, зокрема мовних.

Колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки та присутні студенти висловлюють Правник Юлії Олегівні щиру подяку за співпрацю, проведену цікаву та інформативну зустріч і висловлені побажання щодо вдосконалення якості підготовки здобувачів за освітньою програмою «Міжнародна економіка».

20210527 220210527 320210527 420210527 5

Запрошуємо до магістратури

mag invitation 2021

Запрошуємо на зустріч зі стейкхолдером!

20210526

Вітаємо ХАРЧЕНКО АННУ з перемогою в Регіональному науковому конкурсі молодих вчених!

20210515 3Колектив кафедри вітає Харченко Анну Олегівну, студентку другого курсу, групи МіЕк2019-1, та її наукових керівників, доктора філософських наук, професора кафедри історії та культурології Фесенко Г. Г. та кандидата економічних наук, доцента кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування Бібік Н. В. з перемогою в ХV Регіональному науковому конкурсі молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді».20210515 2
1 місце за номінацією «Здобувачі другого (магістерського) та першого (бакалаврського) рівнів вищої освіти» здобуто за підсумками підготовки наукової роботи «Гендерне бюджетування як інструмент розвитку міста» та її публічного захисту перед студентами та викладачами закладів вищої освіти Харківщини, а також представниками громадських організацій, обізнаних у гендерній тематиці.У роботі Конкурсу взяв участь голова регіонального офісу Місії ООН з прав людини в Харкові Красімір Янков.
Бажаємо Анні успіхів у наукових дослідженнях і нових перемог!

На сайті 568 гостей та користувачі відсутні

 

rules

nuue

contacts

BeketovOpenSpace

vtour

bank details

museum

library

student trade union

sports club

student club

student senate