Дрес-код і дипломатія

20210322 122 березня 2021 року на платформі Zoom відбулось вже друге заняття в школі розвитку «Світ міжнародної економіки» під назвою «Дрес-код і дипломатія».

Завідувачка кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Юлія Федотова розповідала слухачам про важливість зовнішнього вигляду та правил етикету для спеціалістів-міжнародників під час проведення переговорів.

На прикладі діючих крупних підприємств-експортерів України Юлія Федотова підкреслила актуальність знання традицій і культурних особливостей країни-партнера.

У невимушеній обстановці слухачі жваво обговорювали деталі, на які слід звернути увагу для того, щоб виглядати відповідно дипломатичного протоколу: стиль одягу та взуття, наявність аксесуарів, манери спілкування та інше. Були детально розглянуті особливості ділових переговорів із партнерами з Італії, Франції, Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Японії та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Цікавим акцентом для учнів старших класів стали поради щодо їх вбрання на прийдешніх випускних урочистостях та їх узгодження із сучасними тенденціями моди. Особливий інтерес викликали приклади вдалих і провальних образів всесвітньовідомих публічних особистостей.

Колектив кафедри щиро вдячний усім присутнім за продуктивну роботу й із радістю чекає на наступні зустрічі он-лайн!

20210322 220210322 3


На сайті Один гість та користувачі відсутні

 

rules

nuue

contacts

BeketovOpenSpace

vtour

bank details

museum

library

student trade union

sports club

student club

student senate