ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ

5-7 квітня 2017 р. в Одеському національному університеті імені І.І Мечникова відбувся фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія».

В олімпіаді взяли участь 70 учасників з понад 30 провідних вищих навчальних закладів України. Олімпіада проводилася у два етапи, перший з яких передбачав виконання письмового розрахункового завдання, другий – тестування і виконання письмового завдання творчого характеру.

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова представляли Асташенко Катерина і Слухай Вікторія – студентки 3 курсу факультету Економіки і підприємництва, які отримали сертифікати учасників олімпіади.

Оголошуємо подяку учасницям Олімпіади Асташенко Катерині і Слухай Вікторії, які виконали таку тяжку роботу та вивчають економічну теорію більш ґрунтовно.

foto1 foto2 astashenko sluhay