Вітаємо Григорія Васильовича Стадника з високою державною нагородою!

Згідно з Указом Президента України №398/2017 від 1 грудня 2017 р. з нагоди 26-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 р. і за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю першого проректора Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, професора кафедри економічної теорії Григорія Васильовича Стадника нагороджено орденом «За заслуги» II ступеня. 25.01.2018 р. голова Харківської обласної державної адміністрації Ю. О. Світлична за дорученням Президента України П. О. Порошенка вручила державну нагороду Г. В. Стаднику.

Колектив кафедри щиро вітає Григорія Васильовича з високою нагородою і бажає йому здоров’я, творчого натхнення і нових успіхів на ниві вищої освіти і на благо нашого Університету.

Svitlychna

20200530 magister 1