Доцент Можайкіна Н.В. взяла участь у «Ярмарку вишів-2018»

7-8 лютого 2018 року в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся "Ярмарок вишів-2018". Програма дводенного заходу передбачала презентацію 10-11-класникам 25-ти провідних вишів міста Харкова, надання інформації про особливості вступу до вищих навчальних закладів. Також майбутні абітурієнти змогли пройти електронне експрес-тестування на вибір майбутньої професії.

Кафедра економічної теорії та міжнародної економіки взяла активну участь у заходах з презентації спеціальності «Економіка» і освітньої програми «Міжнародна економіка». Доцент кафедри, к.е.н. Можайкіна Н. В. ознайомила учнів з особливостями вступної кампанії 2018 року і акцентувала увагу на перспективах навчання за освітньою програмою «Міжнародна економіка».

Mozhaykina 20180207