CRH Україна

CRH 20181003 1

3 жовтня 2018 року студенти груп МіЕк 2018-1 та МіЕк 2018-2 зустрілись із представниками CRH Україна.

Група CRH є одним із двох найбільших виробників будматеріалів у світі.crh map

Вона була утворена в 1970 році в Ірландії шляхом злиття двох провідних акціонерних компаній Cement Limited та Roadstone Limited і сьогодні провадить свою діяльність у 31 країні світу у Північній Америці, Європі й Азії. На її 3900 підприємствах у всьому світі працює 89 тисяч осіб. За оцінками багатьох провідних міжнародних рейтингових агентств компанія CRH багаторазово отримувала визнання своєї діяльності у сфері сталого розвитку.

Компанія СRH приділяє велику увагу розвитку та підтримці студентів та молодих спеціалістів. З цією метою у 2015 році в СіАрЕйч Україна було запроваджено програму стажування для випускників та студентів ВНЗ. За 3 роки існування програми у ній взяло участь 24 стажери за спеціальностями: інженери-технологи, інженери-механіки, інженери-електрики, гірничі інженери, маркшейдери, економісти, логісти. Їх було відібрано серед найкращих випускників 13 різних ВНЗ України з Києва, Львова, Кам’янця-Подільського, Житомира, Харкова, Дніпра, Тернополя. У 2017 році програма набула міжнародного статусу, тому кращі стажери отримали можливість продовжити знайомство з прогресивними світовими практиками за кордоном.

crh factoryКоманда СіАрЕйч Україна на чолі з менеджером з навчання та розвитку Іриною Дунаєвською розповіли студентам про умови стажування.

Так, стажування є оплачуваним, триває один рік і проводиться на базі одного з найсучасніших у Європі заводів з виробництва цементу - ПАТ «Подільський цемент» (м. Кам'янець-Подільський).

За період стажування учасники програми знайомляться з усіма бізнес-процесами, співпрацюючи з європейською командою спеціалістів в рамках реального виробничого процесу. Для участі у Програмі стажування для студентів та випускників у СRH Україна 2018-2019 запрошуються фінансисти та економісти, інженери-технологи, інженери-механіки, інженери-електрики, інженери-електроніки, інженери з цивільного будівництва, спеціалісти з матеріально-технічного постачання, спеціалісти з логістики та маркшейдери. Серед вимог до кандидатів - профільна вища освіта, знання англійської мови, мобільність в межах України і не тільки, наполегливість та захопленість своєю професією.

CRH 20181003 2

CRH 20181003 3


На сайті 534 гостей та користувачі відсутні

 

rules

nuue

contacts

BeketovOpenSpace

vtour

bank details

museum

library

student trade union

sports club

student club

student senate