Кафедра економічної теорії та міжнародної економіки

Мета кафедри - здійснення освітньої діяльності, спрямованої на фундаментальну економічну підготовку спеціалістів відповідно до стандартів вищої освіти та вимог Болонського процесу, формування творчої, професійної особистості для практичної та наукової діяльності.

Кредо кафедри - професійне та особистісне самовдосконалення, самонавчання та саморозвиток, причетність до життя Університету, пошукова активність, високий професіоналізм, прояв ініціативи, довіри та високої вимогливості один до одного і до студентів.

ec theory

ауд. 403цк, вул. Маршала Бажанова, 17, м. Харків, Україна, 61002