«МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА» – ЦЕ ЦІКАВО Й АКТУАЛЬНО!

Входження України в світове господарство сьогодні розглядається як важливий чинник підйому економіки. Саме тому для нашої країні актуальною є підготовка фахівців, знайомих з особливостями міжнародної торгівлі, фінансових операцій, науково-технічної діяльності, інвестування, посередництва на зовнішньому ринку, тих, які мають навички у порядку укладення міжнародних контрактів, володіють теорією і практикою міжнародних економічних зв`язків та міжнародного співробітництва.

Освітня програма «Міжнародна економіка» у ХНУМГ імені О.М. Бекетова забезпечує підготовку фахівців високого професійного рівня для підрозділів із зовнішньоекономічній діяльності у сфері приватного бізнесу, державних установ, місцевого самоврядування.

Колектив нашої кафедри докладає всіх зусиль для того, щоб майбутні спеціалісти отримали всі необхідні навички для професійної діяльності. І навіть в умовах карантину продовжує інформувати Вас про особливості нашої освітньої програми та тонкощі вступної кампанії-2020.

30 травня 2020 року відбувся День відкритих дверей Кафедри економічної теорії та міжнародної економіки за допомогою платформи Zoom. Подивившись відео з Дня відкритих дверей, Ви зможете дізнатися про строки прийому документів, вартість контракту та наявність бюджетних місць, перелік предметів ЗНО. Наприклад, чи можна вступити на «Міжнародну економіку» без ЗНО? Так, якщо Ви маєте диплом спеціаліста або магістра та бажаєте отримати другу вищу освіту.

Будемо раді бачити Вас серед наших студентів!


На сайті 172 гостей та користувачі відсутні

 

rules

nuue

contacts

BeketovOpenSpace

vtour

bank details

museum

library

student trade union

sports club

student club

student senate