Онлайн-зустріч студентів, які навчаються за освітньою програмою «Міжнародна економіка», із стейкхолдером – директором компанії «System Medical»

20200613

З метою адаптації освітніх програм до сучасних вимог роботодавців колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки провів онлайн-зустріч за допомогою платформи Zoom із стейкхолдером – директором компанії «System Medical» Кисільовим Артемом Юрійовичем.

20200613 2Компанія «System Medical» займається поставками хірургічного та стоматологічного обладнання, для функціональної діагностики й УЗД, активно здійснює зовнішньоекономічну діяльність із партнерами з різних країн світу: Індії, Ісландії, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Вірменії, Чехії, Словаччини, Нігерії та інших.

Кисільов Артем Юрійович розповів студентам про тонкощі професії економіста за напрямом «Міжнародна економіка», згадав про цікаві аспекти, що стосуються національних особливостей проведення переговорів із азіатськими партнерами. Директор компанії наголосив, що сьогодні існує потреба у цілеспрямованих, працелюбних та кваліфікованих фахівцях даного профілю і на прохання викладачів кафедри змоделював співбесіду щодо працевлаштування із студенткою першого курсу групи МіЕк2019-1 Анною Харченко. 20200613 3Студенти із зацікавленістю спостерігали за реальною ситуацією спілкування роботодавця із претенденткою на посаду фахівця з міжнародної торгівлі, а після цього активно ставили питання стосовно можливості їх стажування.

Колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки і студенти груп МіЕк2018-1,2 та МіЕк2019-1 висловлюють Кисільову Артему Юрійовичу щиру подяку за співпрацю, проведену цікаву та інформативну зустріч і висловлені побажання щодо вдосконалення якості підготовки здобувачів за освітньою програмою «Міжнародна економіка».

20200613 120200613 4

20200530 magister 1