Fedotova posvidchennyaВідповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №301 від 6.04.2017 року «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» та листа Міністерства освіти і науки України №1/9-542 від 07.10.2016 року «Щодо застосування державної мови», доцент кафедри економічної теорії Федотова Юлія Володимирівна успішно пройшла незалежне оцінювання рівня вільного володіння державною мовою у Харківському національному медичному університеті.

Колектив кафедри вітає Юлію Володимирівну та бажає їй успіхів у навчанні майбутніх фахівців необхідним навичкам володіння термінологією обраної професії.