УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ

28-30 березня 2018 року в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова відбувся фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія».

Олімпіада проводилася у два тури, перший з яких передбачав виконання тестового та письмового завдання розрахункового характеру, другий – вирішення комплексного творчого ситуаційного завдання.

У цьому році в Олімпіаді прийняли участь 61 студент із 36 вищих навчальних закладів України. Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова представляли студентки 3 курсу факультету Економіки і підприємництва – Драчова Світлана і Семерульник Аліна.

За підсумками ІІ етапу почесною грамотою за уміння застосовувати мікро- і макроекономічний аналіз економічних реалій нагороджена Драчова Світлана, Семерульник Аліна отримала сертифікат учасника олімпіади.

Викладацький колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки вітає учасниць олімпіади та бажає їм досягнення нових життєвих і наукових висот!

Висловлюємо також подяку старшому викладачу Вороніній Олені Олегівні за велику підтримку студенток під час проведення олімпіади.

DrachovaSemyrulnykOlimp 2018Drachova charter