Доценти Бібік Н. В. та Федотова Ю. В. прийняли участь у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з економіки

olimp school Fedotova 20190202a

Відповідно до Наказу ХОДА № 4 від 10.01.2019 “Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2018/2019 навчальному році”, 2 лютого 2019 року кандидати економічних наук, доценти Бібік Н. В. та Федотова Ю. В. прийняли участь у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з економіки, що стало вже гарною традицією.

Олімпіада — це незабутня і хвилююча мить, де конкурсанти не тільки демонструють свої знання, а й відстоюють честь своїх шкіл.

Бібік Н. В. та Федотова Ю. В. відзначають високий рівень підготовки учнів з фундаментальних питань економічної науки, дякують усім за активну участь в олімпіаді і бажають всім учасникам знайти в житті улюблену і бажану справу!

olimp school 20190202aolimp school 20190202b