Зустріч колективу кафедри з випускниками шкіл Московького та Індустріального районів м. Харкова

За ініциативою колектива кафедри економічної теорії та міжнародної економіки 4-5 квітня 2019 р. до Університету були запрошені випускники шкіл Московького та Індустріального районів м. Харкова. У профорієнтаційному заході, присвяченному перспективам навчання на факультеті Економіки і підприємництва, взяли участь Ректор ХНУМГ імені О. М. Бекетова, професор В. М. Бабаєв, декан факультету ЕіП, професор О. В. Соловйов, директор Центру доуніверситетської освіти і кар'єри Т. В. Малиніна, викладачі та студенти.

Для школярів була підготовлена цікава програма: розгорнута інформація про Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова, факультет економіки і підприємництва, а також екскурсії та інтелектуальні змагання.

Особливу увагу було приділено особливостям набору на спеціальність «Економіка» за освітньою програмою "Міжнародна економіка". Викладачі нашої кафедри проінформували випускників про перспективи отримання вищої освіти за даною освітньою програмою та провели інтелектуальні змагання команд шкіл з питань міжнародної економіки. Переможці отримали призи та подарунки.

Колектив кафедри оголошує подяку доценту Можайкіній Н. В. за підготовку, великі зусілля з організації заходу та проведення цікавого конкурсу учнів-знавців проблем міжнародної економіки.

Babaiev 20190404Soloviov 20190404Mozhaikina 20190404Barzhyna 2019040420190404

20200530 magister 1