Екскурсія студентів на ВАТ «Турбоатом»

В рамках навчального процесу студенти 1 курсу кафедри Економічної теорії та міжнародної економіки проходять ознайомчу практику, метою якої є формування, розвиток та вдосконалення набутих в процесі навчання теоретичних знань та отримання власного практичного досвіду в сфері міжнародної і зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

11.06 2019 р. студенти відвідали одне з найбільших у світі турбінобудівних підприємств ВАТ «Турбоатом». Виготовлені ВАТ «Турбоатом» турбіни надійно працюють:

  • на АЕС «Ловііса» (Фінляндія), «Пакш» (Угорщина), «Козлодуй» (Болгарія);
  • на ТЕС «Нанкін» і «Інкоу» (Китай), «Маріца-Схід» (Болгарія);
  • на ГЕС «Клостерфосс» і «Вігеландс Бруг» (Норвегія), «Сігалда» (Ісландія), «Пурнарі» (Греція), «Сальто Гранде» і «Пьедра дель Агіла» (Аргентина), «Агуамільпа» (Мексика) і ін.

В рамках екскурсії студенти відвідали музей історії величезного підприємства, який за часи свого існування зібрав величезну колекцію експонатів, серед яких - цікаві матеріали і документи, що стосуються розвитку заводу, фотографії та моделі турбін і інших механізмів, які виробляються на підприємстві. Захоплюючу екскурсію провів провідний спеціаліст управління з організаційної роботи Личковський Ярослав Васильович.

20190611 120190611 320190611 6

Студенти також мали можливість ознайомитися не тільки з історією розвитку підприємства та з експонатами діючих моделей турбін, а і відвідати виробництво. Лозинський Станіслав Йосифович – начальник сектора спеціального конструкторського бюро ознайомив студентів з замкнутим циклом виробництва: від проектно-конструкторських і науково-дослідних робіт до виготовлення, складання, випробування турбін і відвантаження в цеху наладки та зборки турбін.

Колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки висловлює вдячність керівництву та колективу ВАТ «Турбоатом» за особливу увагу до практичної підготовки студентів та за можливість наблизити їх до ознайомлення з реальним підприємством та його бізнес-діяльністю.


На сайті 159 гостей та користувачі відсутні

 

rules

nuue

contacts

BeketovOpenSpace

vtour

bank details

museum

library

student trade union

sports club

student club

student senate