Ознайомча практика студентів в Українській промислово-енергетичній компанії

В рамках навчального процесу студенти 1 курсу кафедри Економічної теорії та міжнародної економіки продовжили проходить ознайомчу практику для отримання власного практичного досвіду в сфері міжнародної і зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

12.06.2019 р. студенти відвідали одну з найбільших в Україні приватних компаній – Індустріальну групу УПЕК – «Українська промислово-енергетична компанія», яка займає лідируючі позиції в декількох продуктових сегментах і виробництві компонентів для найбільших конвеєрів СНД. Компанія об'єднує ряд провідних машинобудівних підприємств та інженерних центрів з більш ніж піввіковою історією, сприяє розвитку високотехнологічної індустрії, а значить, зростання всієї економіки України.

20910612 1

З діяльністю компанії студентів познайомили: Любецька Вікторія Борисівна – заступник директора об'єднаного інженерного центру УПЕК, розповіла про цей центр і про особливості його роботи. В цьому центрі проводяться фундаментальні та прикладні дослідження, створюються ноу-хау компанії, концентрується її інтелектуальна власність. Акименко Наталья – директор з маркетингу, розповіла про стратегії розвитку маркетингу організації, про взаємозв'язок між плануванням, організацією маркетингу і системою контролю. Савіна Олена – керівник відділу продаж автодівізіону розкрила особливості спілкування з фахівцями різних країн.

20910612 220910612 320910612 420910612 5

Колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки висловлює вдячність керівництву та колективу Індустріальної групи УПЕК, особисто Арчаковій Світлані Олександрівні, заступнику директора з персоналу за особливу увагу до практичної підготовки студентів та за можливість наблизити їх до ознайомлення з реальним підприємством та його бізнес-діяльністю.


На сайті 156 гостей та користувачі відсутні

 

rules

nuue

contacts

BeketovOpenSpace

vtour

bank details

museum

library

student trade union

sports club

student club

student senate