Продовжується практика студентів 1 курсу кафедри Економічної теорії та міжнародної економіки

20.06.2019 р. студенти кафедри економічної теорії та міжнародної економіки відвідали Музей історії Харківського метрополітену. Для міста з населенням 1,450 тис. осіб Харків має дуже розвинений метрополітен, який пов'язує найбільші райони з центром міста. У житті Харкова метро відіграє значну роль, і зараз представити місто без метро вже просто неможливо.

20190620 1

Власником метрополітену є комунальне підприємство «Харківський метрополітен», яке було створене 2009 році шляхом реорганізації з державного підприємства «Харківський метрополітен». Наразі в Харківському метрополітені 30 станцій із трьома підземними пересадочними вузлами в середмісті. Усі станції Харківського метрополітену є підземними. З них 6 станцій — глибокого закладення і 24 – невеликого.

20190620 220190620 320190620 4

Музей історії метрополітену в Харкові розміщується в декількох залах будівлі адміністрації КП "Харківський метрополітен". На стендах музею метро відображено історію будівництва, становлення і розвитку підприємства, представлені різні експонати, так чи інакше пов'язані з багаторічною діяльністю Харківського метрополітену, експонуються нагороди підприємства і пам'ятні подарунки. З історією розвитку харківського метрополітену студентів познайомила Некрасова Наталія Анатоліївна - начальник технічної школі.Наприкінці екскурсії студенти подивилися фільм, який дозволив їм перенестися в ті пам’ятні часи, які є відправними точками в розвитку Харківського метрополітену.

20190620 520190620 6

Колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки висловлює вдячність керівництву та колективу Харківського метрополітену за особливу увагу до практичної можливості познайомити студентів з одним із стратегічно важливих комунальних підприємств міста Харкова.


На сайті 147 гостей та користувачі відсутні

 

rules

nuue

contacts

BeketovOpenSpace

vtour

bank details

museum

library

student trade union

sports club

student club

student senate