Продовжується практика студентів 1 курсу кафедри Економічної теорії та міжнародної економіки

20.06.2019 р. студенти кафедри економічної теорії та міжнародної економіки відвідали Музей історії Харківського метрополітену. Для міста з населенням 1,450 тис. осіб Харків має дуже розвинений метрополітен, який пов'язує найбільші райони з центром міста. У житті Харкова метро відіграє значну роль, і зараз представити місто без метро вже просто неможливо.

20190620 1

Власником метрополітену є комунальне підприємство «Харківський метрополітен», яке було створене 2009 році шляхом реорганізації з державного підприємства «Харківський метрополітен». Наразі в Харківському метрополітені 30 станцій із трьома підземними пересадочними вузлами в середмісті. Усі станції Харківського метрополітену є підземними. З них 6 станцій — глибокого закладення і 24 – невеликого.

20190620 220190620 320190620 4

Музей історії метрополітену в Харкові розміщується в декількох залах будівлі адміністрації КП "Харківський метрополітен". На стендах музею метро відображено історію будівництва, становлення і розвитку підприємства, представлені різні експонати, так чи інакше пов'язані з багаторічною діяльністю Харківського метрополітену, експонуються нагороди підприємства і пам'ятні подарунки. З історією розвитку харківського метрополітену студентів познайомила Некрасова Наталія Анатоліївна - начальник технічної школі.Наприкінці екскурсії студенти подивилися фільм, який дозволив їм перенестися в ті пам’ятні часи, які є відправними точками в розвитку Харківського метрополітену.

20190620 520190620 6

Колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки висловлює вдячність керівництву та колективу Харківського метрополітену за особливу увагу до практичної можливості познайомити студентів з одним із стратегічно важливих комунальних підприємств міста Харкова.