Свято до Дня знань

1 вересня 2019 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулись святкові заходи для студентів, батьків та співробітників Університету, приурочені до Дня знань.

20190901

Спочатку першокурсники зустрілись з деканами факультетів та викладачами кафедр, а їхні батьки - з ректором Університету, професором Володимиром Миколайовичем Бабаєвим. Згодом відбулась урочиста посвята першокурсників у студенти ХНУМГ імені О. М. Бекетова. Новоспечених студентів привітали Харківський міський голова Геннадій Адольфович Кернес, Заступник голови обласної державної адміністрації Анатолій Валерійович Бабічев, ректор Університету Володимир Миколайович Бабаєв. Звершилось свято музичними привітаннями від Студентського клубу та дискотекою за участю DJ Alex Sever та Mc Tache.

69383218 2376988792377013 6982355387106197504 n

Активну участь у святкування взяли студенти групи МіЕк 2019-1. Колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки бажає студентам успіхів у навчанні, втілення творчих задумів та захопливих наукових пошуків!