День відкритих дверей «Beketov Open Space»

19 жовтня 2019 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбувся День відкритих дверей «Beketov Open Space». Для того, щоб усі гості могли відвідати університетський простір у зручний час і у вподобаний спосіб, були розроблені наступні програми.

Програма #1 "БУДЕМО ЗНАЙОМІ!" можливість дізнатися про факультети та освітні програми Університету, особисто поспілкуватися з керівним і професорсько-викладацьким складом тощо.

Програма #2 "ЗУСТРІЧІ НА ФАКУЛЬТЕТАХ" включала зустрічі з деканами факультетів та завідувачами профілюючих кафедр; презентацію спеціальностей факультету; відвідування лекцій та інших навчальних занять, спілкування зі студентами факультету.

Програма #3 "MeetUP з ректором" - це півгодини конструктивного діалогу з ректором у його кабінеті, відвертих запитань та вичерпних відповідей щодо сьогодення Університету та навчання в ньому.

У рамках програми #4 "ВCТУП2020" майбутні абітурієнти були ознайомлені представниками приймальної комічії з особливостями Вступної кампанії-2020.

Програма #5 "ВІЗИТ ДО СТУДЕНТСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ" передбачала надання інформації про Університет від найобʼєктивніших експертів – представників студентського самоврядування.

Програма #6 "ProfiTEST" включала тестування фахівцями Харківського обласного центру занятості для того, щоб допомогти визначитися з майбутньою професією, а також проведення і пояснення представниками Центру доуніверситетської освіти і кар’єри процедури зовнішнього незалежного оцінювання.

Програма #7 "УНІВЕРСИТЕТ, ДРУЖНІЙ ДО РОДИНИ" - це «інформаційний подарунок» для батьків, якім не байдуже, де саме буде навчатися їхня дитина Ця програма включала ознайомлення з лабораторіями та центрами Університету; умовами навчання в Університеті; проживанням у одному з восьми гуртожитків; умовами сприяння Університету під час працевлаштування випускників.

Програма #8 "BEKETOV KIDS CLUB" надала можливість маленьким гостям Університету зможуть «нахімічити» разом з «Гравітацією», створити мультиплікаційний фільм та керувати самостійно справжніми роботами з технічними студіями «Винахідник», а найменшим – пограти у розвиваючі ігри в Центрі розвитку для дітей.

Програма #9 "ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ" була розроблена для того, щоб педагогічні працівники та всі бажаючі могли безкоштовно підвищити кваліфікацію з предметів "Математика", "Українська мова", "Історія", "ОБЖ", "Економіка" та отримати сертифікат від Центру підвищення кваліфікації ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

Кафедру економічної теорії та міжнародної економіки представляли Рибак Г. І. та Наумов М. С.

20191019 1 20191019 2

 


На сайті 218 гостей та користувачі відсутні

 

rules

nuue

contacts

BeketovOpenSpace

vtour

bank details

museum

library

student trade union

sports club

student club

student senate