2024 05 08 16 10 118 травня 2024 року відбулася онлайн − зустріч студентів і колективу кафедри із стейкхолдером освітньої програми «Міжнародна економіка», директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Діфлон» Горішнім Андрієм Юрійовичем.

Андрій Юрійович розповів про понад двадцятип’ятирічну історію Товариства, особливості його діяльності під час воєнного стану, підкреслив важливість соціальної відповідальності підприємців у цей важкий період, участь «Діфлона» в тендері з постачання продукції власного виробництва військовим частинам.

Співпрацюючи з іноземними компаніями, насамперед, Європи та Китаю, фахівці ТОВ «Діфлон» накопичили багатий досвід зовнішньоторговельної діяльності. А.Ю. Горішній підкреслив також важливість співробітництва Товариства і кафедри економічної теорії та міжнародної економіки, зокрема, при реалізації проекту Erasmus + Re-Direction.
Далі був діалог із студентами. Їх цікавили особливості та досвід переговорів з представниками інших країн, позитивні та негативні наслідки поширення дистанційних форм діяльності, сучасні вимоги до працівника підприємства, яке здійснює ЗЕД, можливість стажування і практики на підприємстві. На всі питання були отримані вичерпні відповіді.
Зустріч пройшла жваво та продуктивно. Студенти висловили бажання продовжити обговорення нових питань у майбутньому.
Колектив кафедри висловлює подяку Андрію Юрійовичу Горішньому за приділені час та увагу і докладе зусилля для того, щоб подібні заходи проводились якомога частіше!


Контакти

ауд. 403цк, вул. Чорноглазівська, 17, м. Харків, Україна, 61002

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ми у соцмережах

instagram

We have 69 guests and no members online

2024 01 21 2 

rules 2024

nuue

contacts

BeketovOpenSpace

vtour

bank details

museum

library

student trade union

sports club

student club

student senate